Yüksek Teknolojiyle Fark Yaratan Çözümler.

Bizi Takip Edin :

Bize Ulaşın

Hakkımızda

İNOTEL ELEKTRİK

Hakkımızda

İnotel olarak 10 yılı aşkın bir süredir elektrik ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren bir teknoloji şirketiyiz. Kurulduğu günden bugüne kadar yerli teknoloji gelişimini amaç edinen şirketimiz, güçlü Ar-Ge altyapısı ve sektör dinamiklerine uyum kabiliyeti sayesinde ürün yelpazesini her geçen gün genişleye devam etmektedir. Endüstriyel sistemlere yönelik elektronik cihazlarımız yenilikçi, geleceğe yönelik ve üstün kaliteli olmak üzere geliştirilmektedir. En yüksek teknik kriterlere göre çalışarak, son teknoloji sistemler kullanarak ve zorlu bir kalite yönetim sistemi altında geliştiriyor ve üretiyoruz. Modern ve güvenililir ölçüm ve kontrol cihazları üretiminde öncülük eden şirketimiz aynı zamanda sürdürülebilirlik ve maksimum ekonomik verimlilik odaklı ürün gelişimine de önem vermektedir.

E-Posta

info@inotelelk.com

Bize Ulaşın 0312 750 09 18

ISO 9001:2015 standardına uygun olarak çalışan üretim tesislerimizde üretilen ürünlerimiz aynı zamanda IEC normlarına uygun olarak testlerden geçirilmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

Bizlere güvenerek günden güne büyümemizde payı olan tüm müşterilerimiz ve değer ortaklarımıza canı gönülden teşekkür ederiz.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile kaliteyi olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede ; Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı, Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmeyi,
Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmayı Taahhüt ederiz.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi aracılığı ile Çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirmek ve bu çerçevede; Kaynakları etkin ve akılcı bir şekilde kullanmayı, Geri dönüşüm teknolojisi uygulamayı, Yasal şartlara ve mevzuata uygun çalışmayı, Şirket içinde ve dışında çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmeyi, bu tür faaliyetlere destek vermeyi, Sürekli gelişmeyi sağlamayı Taahhüt ederiz.